Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Takdir ve Teşekkürle Ayrılıyor

Antalya nın Kumluca İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Seydi Doğan a, başarılı çalışmalarından dolayı Kaymakam Vekili Ahmet Altıntaş takdirname, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ise teşekkür belgesi verdi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 16 Haziran 2008 10:42

2002 yılından bu yana Elbistan Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Personel Şube Müdürü olarak görev yapan ve geçtiğimiz günlerde de terfien Kumluca Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Seydi Doğan için bir veda gecesi düzenlendi.

Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Pınarbaşı Sosyal Tesisleri’nde organize edilen geceye Kaymakam Vekili Ahmet Altıntaş, Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Ekinözü Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bozkurt, Elbistan Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Kızmaz, İbrahim Uzman, Mehmet Görmüş, Afşin Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ile milli eğitim personeli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ramazan Çelik, Seydi Doğan ile beraber çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; “Kendisi her ne kadar Adıyamanlı olsa da o artık Elbistanlı oldu. Kendisine yeni görev yerine başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Vekili Ahmet Altıntaş da Seydi Doğan’a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, Elbistan’da görev yaptığı süre içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Seydi Doğan’ı takdirname ile taltif etti.

Ramazan Çelik de Seydi Doğan’a teşekkür belgesi ile, okul müdürleri, öğretmenler ve milli eğitim personeli tarafından alınan halı ile küçük bir hediye takdim etti.

Seydi Doğan ise Elbistan’da görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; “Elbistan’da 6 yıldır görev yapıyorum ve 7. yılın içine girmek üzereyim. Çok güzel dostluklar kurduk ve burada çok güzel günlerimiz geçti. Çocuğum burada doğdu ve nüfus cüzdanında Elbistan yazıyor. Yani artık Elbistanlı olduk. Gecede emeği geçenlere ve katılanlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Yunus Emre İlköğretim Okulu’nun öğrencileri en güzel türkülerini Seydi Doğan için söylediler.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com