Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Partiye Değil, Türkiye ye Yapılan Operasyondur

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, kapatılması istemiyle açılan davayı değerlendirerek, davanın bir operasyon olduğunu, operasyonun da partiye değil, Türkiye ye yönelik bir operasyon olduğunu söyledi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 16 Haziran 2008 10:55

Memur-Sen Elbistan Temsilciliği tarafından Elbistan’a bağlı İğde Beldesi’nde Iskavtıl Mesire Alanı’nda düzenlenen pikniğe katılan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Avni Doğan, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şu an gündemde olan AKP’nin kapatılması istemiyle açılan dava hakkında sorulan bir soruya Avni Doğan; “Türkiye ne zaman güçlenir ne zaman büyür, bir karanlık güç devreye giriyor ve Türkiye’yi küçültüyor. Yapılan istenen operasyon AK Partiye karşı yapılan bir operasyon değildir. Yapılmak istenen operasyon Türkiye’ye karşı yapılmak istenen bir operasyondur. Bir siyasi partinin kapatılmasına çalışmak, demokratik sisteme uyması ve dünyanın küresel bir kriz yaşadığı, yangın yeri olduğu bir dönemde hükümeti felç etmeye yönelik bu hareketler Türkiye’ye ekonomik kriz olarak dönüyor. Bu kötü niyetli bir girişimdir, yanlış bir girişimdir. Başarılı olur mu, inşallah olmaz, olmayacağı kanaatindeyim ben” dedi.

Milli iradenin yok sayıldığını söyleyen Doğan; “Hiç kimse milletle uğraşamaz.  Ak Partinin kapatılacağına inanmıyorum. Ama şimdiye kadarda hiç kimse parti kapatarak bir yere varmadı. Bizim arkamızda millet var. Milletten de başka arkamızda başka bir kimseyi istemiyorum. Milletin vicdanından daha adil, bir mahkemede ben tanımıyorum” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com