Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Açık Lise Kayıtları 1 Temmuz da Başlıyor

Elbistan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde yapılan Açık Öğretim Lisesi kayıtları 1 Temmuz 2008 tarihinde başlıyor. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Nuri Yalçınöz, kayıtların 29 Ağustos'ta sona ereceğini söyledi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 17 Haziran 2008 10:23

Çeşitli nedenlerle liseye gidemeyen, lise öğrenimini yarıda bırakan kişilerin lise öğrenimini tamlayabildikleri Açık Öğretim Lisesi’nin 2008-2009 Yılı kayıtları Temmuz ayında başlıyor.

Kayıt süresi ve kayıtta istenilen evraklar hakkında açıklamalarda bulunan Elbistan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Nuri Yalçınöz, kayıtların 1 Temmuz-29 Ağustos 2008 tarihleri yapılacağını belirterek; “1 Temmuzda başlayacak olan Açık Öğretim Lisesi kayıtlarımız için öğrencilerimiz kayıt günlerini kaçırmasınlar. İlk kayıt için diplomanın aslı veya tasdiknamenin aslı, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık resim ile Ziraat Bankası’na başvuru ücreti olan 25 YTL’nin yatırıldığına dair banka dekontu gerekmektedir” dedi.

Nuri Yalçınöz ayrıca, okuma-yazma bilmeyenler için açılan 1. Kademe Okuma-Yazma Kursları’nın da devam ettiğini belirterek; “İlçemiz genelinde bu yıl 13 adet 1.Kademe Okuma-Yazma Kursu açıldı ve bitti. 1. Kademe Okuma-Yazma kurslarının kayıtları ise 1 Eylül’de başlayacaktır ve bunun akabinde kurslar başlayacaktır. Okuma-Yazma Kursu Öğrencilerine 90 saatlik bir kurs süresince okuma-yazma öğretilecektir. Bütün kurslarımızda 15 yaş sınırı aranmaktadır. Elbistan Halk Eğitimi Merkezi olarak 1 Temmuz itibari ile kendi binamızda 3 bilgisayar kursu, 1 Halk oyunları kursu, 1 İngilizce kursu ve Cem evi’nde 1 bilgisayar kursu vereceğiz” dedi.         

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com