Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

CHP'de Gençlik Kolları Yeniden Yapılanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elbistan Gençlik Kolları, daha aktif bir çalışma hizmeti sunmak için yeniden yapılanıyor ve bu kapsamda CHP Kahramanmaraş Gençlik Kolları Başkanı Kadir Levent Becit'inde katıldığı bir toplantı düzenlendi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 17 Haziran 2008 10:27

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP Elbistan İlçe Teşkilatı, tüm birimleri ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Gençlerin seçimleri etkileyecek önemli bir kitle olduğunu benimseyenlerden biri olan CHP, bu kapsamda geniş katılımlı bir toplantı yaptı.

CHP Elbistan İlçe Teşkilat binasında yapılan toplantıya Elbistan İlçe Başkanı Av. Mehmet Uzun, Kahramanmaraş Gençlik Kolları Başkanı Kadir Levent Becit, kadın kolları, gençlik kolları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Elbistan İlçe Başkanı Av. Mehmet Uzun, amaçlarının seçimlerin yaklaştığı şu dönemde partinin motor gücü olan Gençlik Kollarına hız vermek olduğuna belirterek; “Gençliği olmayan bir parti yok olmaya mahkûmdur. Gençleri buradalar da görmek bizi duygulandırıyor ve iktidara yürümekte bizi daha da güçlendiriyordur. Bu bağlamda partimizin gençlik kollarını bu gençlere bırakacağız, onun için burada toplanmış bulunuyoruz. Herkese yoğun katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Kahramanmaraş Gençlik Kolları Başkanı Kadir Levent Becit ise Cumhuriyet Halk Partisi’nin gerçek sahiplerinin genç insanlar olduğunu bekiterek; “Bu gün burada toplanmamızın sebebi Elbistan Gençlik Kollarının ilçe yapılanması ile ilgili eğilim yoklaması yapmaktır. Gençlik Kolları yönetimi olarak, bu eğilim yoklamasına sadık kalarak, bu eğilim yoklamasını gözden geçirerek bir yönetim yapılandırılması oluşturmaya çalışacağız. CHP yerel seçimle ilgili çalışmalarında özellikle Gençlik Kollarının gücüne ve programlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Daha sonraki süreçlerde yerel seçimlere ilişkin programımızı belirleyeceğiz. Burada CHP Gençlik örgütlenmesinin ne şekilde çalışacağını da birlikte paylaşacağız. Cumhuriyet Halk Partisi gençlik örgütlenmesi 1960’lardan itibaren Türkiye’nin siyasi yapılandırılmasında çok önemli siyasi programlara imza atmış bir örgütlenmedir. Bizim görevimiz daha önceden bu programları yapan ağabeylerimiz, ablalarımızdan daha iyi şeyler yaparak Cumhuriyet Halk Partisine laik olmaktır” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com