Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

ÖSS Başarıyla Tamamlandı

Pazar günü Elbistan'da gerçekleştirilen ÖSS başarıyla sonuçlandı. Sınav süresince emniyet ekipleri, okul çevrelerinde dolaşarak vatandaşların öğrencileri rahatsız edecek, gürültü yapmalarına meydan vermedi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 17 Haziran 2008 11:04

Elbistan ve çevre ilçelerden 5 bin 479 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen ÖSS’de öğrenciler, okul kapılarında yapılan aramalardan sonra içeriye alındılar. 86 binada gerçekleştirilen sınavda 869 öğretim elemanı görev yaptı.

Elbistan Belediyesi Su ve Kalem Dağıttı

Birçok öğrenci sınava ailesiyle birlikte gelirken, Elbistan Belediyesi de sınavda önce sınavın yapılacağı tüm okullarda içerisinde su, kalem, silgi, şeker ve ıslak mendilin bulunduğu birer paket dağıttı. Elbistan Belediyesi’nin paket dağıtımı öğrenci ve veliler tarafından takdirle karşılandı.

Gürültüye İzin verilmedi

Diğer taraftan öğrencilerin sınavı sakin bir ortamda geçirmeleri, konsantrasyonlarını ve dikkatlerini dağıtacak olay ve gürültüden etkilenmemeleri için emniyet ekipleri sınav süresince okul çevrelerinden ayrılmadılar.

Gelen ihbarları da değerlendiren ekipler, sınav saatinde yüksek sesle müzik dinleme, düğün konvoyu oluşturma gibi öğrencileri rahatsız edecek herhangi bir gürültüye izin vermedi. Gürültü yapanlar ise emniyet tarafından anında uyarılarak sessizlik sağlandı.

İnce; “Sınavız Sorunsuz ve Başarıyla Tamamladık”

Sınav sonunda değerlendirmelerde bulunan ÖSYM Elbistan Sınav Merkezi Yöneticisi ve Elbistan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Haydar İnce; “86 binada yapılan ÖSS sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi ve sınavı başarıyla tamamladık. Sınavda görev yapan tüm öğretim elemanları ve milli eğitim camiası ile İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com