Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Küsmüş ve Turan Aileleri'nin Mutlu Günü

Elbistan'ın tanınmış işadamlarından Salih Küsmüş'ün Ankara'da görev yapan kızı Avukat Semra Küsmüş, kendisi gibi Avukat olan Emir Han Turan ile Elbistan'da yapılan düğün töreniyle hayatını birleştirdi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 04 Eylül 2012 10:30

Elbistan’ın tanınmış işadamlarından olan Küsmüşler Petrol Sahibi Salih-Zeynep Küsmüş Ailesi’nin Ankara’da görev yapan kızı Avukat Semra Küsmüş ile Adapazarlı olan Ali Han-Emine Turan Ailesi’nin oğlu Avukat Emir Han Turan, 1 Eylül 2012 Cumartesi günü Elbistan Pınarbaşı Kale Restoran’da gerçekleştirilen düğün töreniyle dünya evine girdi.

Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman, Garnizon Komutanı Kurmay Binbaşı İbrahim Yazıcı, Elbistan Emniyet Müdür Vekili Ahmet Eksin, daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile Elbistan iş dünyasının tanınmış isimleri ile çok sayıda davetli Semra-Emir Turan çiftinin mutluluklarına şahitlik yaptı.

Salona alkışlar arasında girerek gecenin ilk dansını yapan Semra-Emir Turan çiftinin mutlulukları gözlerinden okunurken, düğünün ilerleyen saatlerinde Grup Yaren’in söylediği türkülerle davetliler genç çiftlere eşlik ederek halaylar çekip oynadılar.

Çocuklarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşayan Salih-Zeynep Küsmüş ile Fevzi-Emine Turan, yakınlarının ve davetlilerin düğüne olan ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize çok teşekkür ediyor, çocuklarımıza da bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” dediler.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: