Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

"Vestel'in Tek Yetkili Servisi Biziz"

Vestel Elbistan Yetkili Servisi Sahibi Salih Karcıoğlu, bir açıklama yaparak Vestel Genel Merkezi'nin almış olduğu bir kararla Elbistan'daki 2 servisi kapattığını belirterek; "Bundan sonra Elbistan'da Vestel'in tek yetkili servisi biziz, Ceyhan Mahallesi Akbayır Sokak'ta halkımızın hizmetindeyiz" dedi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 16 Ocak 2009 10:34

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markalarından biri olan Zorlu Holding bünyesindeki Vestel, Elbistan’da satışın yanında hizmetteki kaliteyi artırma adına da yeni adımlar atıyor.

Eroğlu Ticaret ile Elbistan’daki pazarını güçlendiren Vestel, satış sonrası başta Elbistan olmak üzere Ekinözü ve Nurhak İlçeleri’nde sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmak adına genç, dinamik ve tecrübeli elemanlardan oluşan yeni bir servis oluşturdu.

“Yetkili Servis Biziz”

 Ceyhan Mahallesi Akbayır Sokak’ta hizmete giren Vestel Elbistan Yetkili Servisi, haftanın 6 günü müşterilerine hizmet veriyor. Servis Sahibi Salih Karcıoğlu, Vestel’in gerek Elbistan’da, gerekse Ekinözü ve Nurhak İlçeleri’nde müşterilerine kaliteli hizmet arzusu içinde olduğunu belirterek; “Bu nedenle, genel merkezimizce alınan bir kararla Elbistan’da bulunan 2 servis kapatılmış olup, bundan sonra Elbistan’da Vestel’in tek yetkili servisi olarak bizler hizmet vereceğiz. Elbistan’da, Nurhak’ta ve Ekinözü’nde bizim dışımızda Vestel servisi olmayıp, bu 3 ilçeden biz sorumluyuz. O nedenle değerli vatandaşlarımızdan bizim dışımızda ‘Biz Vestel servisiyiz’ diyenlere itimat etmemelerini istiyoruz” dedi.

“İşinde Uzman, Deneyimli Kadroya Sahibiz”

Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet sunduklarını kaydeden Karcoğlu; “Vestel, sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da müşterisine önem veren prensibe sahip olmasından dolayı servis ekibini deneyimli ve uzman bir kadrodan oluşturuyor. Vestel Elbistan Yetkili Servisi de Türkiye’nin diğer yerlerinde olduğu gibi işinde uzman, tecrübeli, genç ve dinamik bir kadrodan oluşmakta. 8 deneyimli personelimiz, 4 servis aracımız ile halkımızın hizmetindeyiz. Vestel Elbistan Yetkili Servisi olarak Elbistan, Ekinözü ve Nurhak İçe merkezleri ile tüm köylerindeki Vestel müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Gerek ürün kurulumu sırasında gerekse ürün kullanımında her zaman müşterilerimizin yanındayız. Vestel ürünlerinde satış sonrası herhangi bir arıza ya da sorun çıkması durumunda konunun uzmanları tarafından sorun tespit edilmekte ve en kısa sürede sorun giderilerek müşterimizin memnuniyeti sağlanmaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda Ceyhan Mahallesi Akbayır Sokak’ta bulunan servisimize direkt gelmeleri ya da 412 02 70 nolu telefonu aramaları yeterlidir” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: