Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Alptekin; "Kitabı Okuyup Tesettüre Girenler Oldu"

Barla Kitapevi'nin düzenlediği konferansa katılmak üzere Elbistan'a gelen eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, 2007 yılında çıkarmış olduğu Namazla Yeniden Doğdum adlı kitabını okuyan birçok kişinin namaza başladığını, bayanların ise tesettüre girdiğini söyledi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 02 Haziran 2009 10:33

Eski yaşantısını bırakarak namaza başlayan, son olarak da hacca giderek tüm dikkatleri üzerine çeken eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, Barla Kitapevi tarafından düzenlenen Namazla Yeniden Doğum adlı konferansa katılmak için geldiği Elbistan’da bir basın toplantısı düzenledi.

Kitapevi Sahibi Abdulkadir Şahin’le birlikte kameralar karşısına geçen Alptekin, 2007 yılında çıkarmış olduğu Namazla Yeniden Doğdum kitabını okuyan birçok kişi de önemli değişimler olduğunu söyledi.

Alptekin; “Kitap, bundan önceki hayatımı ve şu anki hayatımı anlatan samimi bir yazıydı. Benim kitap yazma gibi bir yeteneğim yok ama samimiyetle yazılmış bir kitaptı. Bu samimiyet doğrultusunda elhamdülillah okuyan birçok insan biliyorum ki bana ulaşan insanlar var namaza başlayan. Namaz kılmaya başlayan, örtünen, tesettüre giren bayanlar, namaza başlayan genç ağabeylerimiz, genç kardeşlerimiz var elhamdülillah. Bu beni daha da şevklendiriyor” dedi.

3. Kitabı ‘İtiraflar’ Olacak

Hacca gittikten sonra hacca yaşadığı ve hissettiği duyguları kaleme aldığı Kendime Bir İyilik Yaptım Hacca Gittim adlı kitabı çıkardığını hatırlatan Alptekin, kitap yazmaya devam edeceğini söyledi. 3. kitabının 2-3 hafta sonra çıkacağını söyleyen Alptekin; “Allah nasip ederse 2-3 hafta sonra üçüncü kitabım çıkacak inşallah. İnşallah ismi Yaşar Alptekin ve İtiraflarım olacak. İtiraflarım derken, hayata bakış açım, bundan önceki hayatımda yaşadığım, hissettiklerim ve şu anki yaşadığım ve hissettiğim duygularımı anlatacağım. Samimi bir kitap olacak inşallah. Daha sonra gençlere yönelik bir kitap çıkaracağım inşallah. Daha sonra da yaşlı amcalara yönelik bir kitap çıkaracağım inşallah öyle bir projem var” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: