Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Tapancı, Barış Harekâtı Kutlamalarına Katıldı

20 Temmuz Kıbrıs Barış Harekâtının 35. yıl dönümü nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin daveti üzerine Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği'nin Türkiye'deki 10 şube başkanlığı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gitti. Yıldönümü etkinliklerine katılan Elbistan Şube Başkanı Taki Tapancı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Başbakan Derviş Eroğlu'nu da ziyaret etti.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 06 Ağustos 2009 11:20

Barış Harekatı’nın yıldönümü etkinliklerine katılan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi Başkanı Taki Tapancı, Kıbrıs yolculuğunda Ankara’ya uğradıklarında Elbistan’da bir dönem kaymakamlık yapmış Sayıştay Başkanı Recai Akyel ile bir araya geldiğini söyledi.

           KKTC’de yapılan ziyaretlerde KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Başbakan Derviş Eroğlu ve eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ı da ziyaret ettiğini beliren Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Elbistan Şubesi Başkanı Taki Tapancı; “20 Temmuz Mutlu Barış Harekâtının 35. yıl dönümü nedeniyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Devleti’nin daveti üzeri Kıbrıs’a 10 şube başkanımızla beraber hareket ettik. Hareket etmeden önce şahsım Sayıştay Başkanlığına atanan Sayın Recai Akyel Bey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundum. Daha sonra Ankara’dan Kıbrıs’a hareket ettik. Kıbrıs’a indiğimizde önce Kol Ordu Komutanlığı’nı, daha sonra Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nı ziyaret ettik. Ertesi gün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclis Başkanı Sayın Hasan Bozer, Dış İşleri Bakanı Sayın Hüseyin Özgürgün, Başbakan Sayın Derviş Eroğlu, Cumhurbaşkanı Sayın Mehmet Ali Talat’ı ziyaret ettik. En son döneceğimiz gün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Sayın Rauf Denktaş’ı ziyaret ettik. Kendilerine Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nin daha önce yanlarında olduğu gibi şimdi ve daha sonra da yanlarında olacağını ve burada bulunmaktan gurur ve mutluluk duyduğumuzu ilettik. Kendileri de bizlerin orada bulunmamızdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Ankara’ya döndüğümüzde şubemizin genel merkez yönetimi ve şahsım Milli Savunma Bakanımız Sayın Vecdi Gönül beyi ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında bu güne kadar derneğimizin yaptıkları ve bundan sonraki yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler verdik. Kendisi de derneğimizin faaliyetlerini yakından takip ettiğimizi söyleyerek her konuda desteklerini esirgemeyeceklerini beyan ettiler. Bu esnada şahsımında Sayın Vecdi Gönül beyden derneğimiz için özel bir talebi oldu. Kendileri de buna çok sıcak baktılar. İnşallah yakında meyvesini vereceğine inanıyorum. Ayrıca Tüm Türkiye’nin ve İslam Âlemin Berat Kandilini şehit yakınları ve gaziler adına kutlarım” dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: