Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

AK Parti Aday Adayları Bugün Ankara'da Mülakata Alınacak

AK Parti, Kahramanmaraş'taki milletvekili aday adaylarını mülakat için Ankara'ya davet etti. Temayüle giren 100 aday adayı bugün saat 10.00'da AK Parti Genel Merkezi'nde olacaklar ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in başkanlığındaki komisyon tarafından mülakata alınacaklar.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 24 Mart 2011 10:44

AK Parti, 11 Nisan 2011 tarihinde Yüksek Seçim Kurulu’na vereceği milletvekili aday listelerini netleştirmek için çalışmalarını hızlandırdı. 20 Mart 2011 Pazar günü Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiği temayül yoklaması ile tabanın aday adaylarına bakışını değerlendiren AK Parti Genel Merkezi, şimdi de temayül yoklamasına katılan 100 aday adayını mülakata alacak. Genel merkez, bunun için 22 Mart 2011 Salı günü tüm Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları’nı tek tek arayarak mülakat için Ankara’ya davet etti.

Temayül de olduğu gibi mülakatta da mevcut milletvekillerinin muaf tutulacağı öğrenilirken, genel merkezin dışında AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un da tüm aday adaylarının cep telefonlarına mesaj çekerek bilgi verdiği öğrenildi.

Aday adaylarının tamamı bugün saat 10.00’da Ankara’daki AK Parti Genel Merkez binasında hazır olacaklar. Genel merkez tarafından oluşturulan ve başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik’in yapacağı komisyonun mülakatta tüm aday adaylarıyla tek görüşeceği, bu görüşmenin neticesinde milletvekili sıralamasının netlik kazanacağı tahmin ediliyor.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: