Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Ünal; "Karahüyük Beni Ana Kucağı Gibi Bekliyor"

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Mahir Ünal için, Elbistan Belediye Meclis Üyesi Mükremin Yarbı, Karahüyük Köyü Muhtarı Ömer Yılmaz ve AK Parti Karahüyük Temsilcisi Ahmet Tıraş tarafından özel bir program düzenledi. Köy meydanında düzenlen programa, AK Parti yöneticileri ve köy halkı büyük ilgi gösterdi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 18 Nisan 2011 10:40

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında seçim çalışmalarını sürdürdüğü için programa katılamayan Mahir Ünal, telefon ile katıldığı programda yaptığı açıklamada, “Bu gün sizlerin aranızda olmayı çok isterdim. Fakat seçim beyannamesi çalışmamız dolayısıyla sizlerin aranızda olamadım. Birazdan Sayın Başbakanımız televizyonda AK Parti’nin 2023 vizyonunu açıklayacak. İnşallah beyanname ile ilgili görevimizi tamamlamış olacağız. 19’unda inşallah Kahramanmaraş’a geleceğiz ve daha sonra ilçemize, köylerimize geleceğiz. Şunu bilmenizi istiyorum ki; şu anda eteğinde bulunduğunuz Karahüyük beni ana kucağı gibi bekliyor. Bunu biliyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum, saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.”

Daha sonra mikrofona gelen AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, kısa bir konuşma yaptı. Kısaca, “Köyünüzden bir aday çıkardığınız için hepinizi kutluyorum. Seçim dönemi memleketimiz için hayırlı ve uğurlu olacak inşallah. Gözlemlediğimiz kadarıyla sayın adayımızdan, milletvekilliğinin dışında daha üst düzey bir görev bekliyoruz. Hepinizi saygılarımla selamlıyorum” dedi.

Karahüyük Köyü Muhtarı Ömer Yılmaz ise, köylüleri Mahir Ünal’ın bölge için bir şans olduğunu ifade ederek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin 24. dönem milletvekilliği seçimlerinin ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Mevla’dan diliyorum. Bu seçimlerde AK Parti Kahramanmaraş milletvekilliği sıralamasında 3. sıraya öz ve öz Elbistan Karahüyük Köyü doğumlu Sayın Mahir Ünal gelmiştir. Bu bizim için büyük bir sevinç kaynağıdır. Milletvekilliği görevi kimsenin reddetmeyeceği onurlu bir görevdir. Mahir bey bu onurlu görevi layıkıyla yapacaktır.

Mahir Ünal köyümüzün Alihafızoğulları kabilesinden çıkmış, kendisini yetiştirmiş bir evladımızdır. Biz onun Türkiye’ye, tüm Kahramanmaraş’a ve bölgemize büyük hizmetler kazandıracağına yürekten inanıyoruz. Adaletten ayrılmayacağına ve dürüst hizmet edeceğinden şüphe duymuyoruz. Mahir Ünal'ın babası rahmetli Reşat Pehlivan gibi tuttuğunu koparan yiğit biri olarak bu onurlu görevi yapacağından eminiz.

Karahüyük köyü halkı olarak bu gururu sizlerle paylaşmak istedik. Hemşerimizi bağrımıza basıyoruz. Kendisinin Ankara'da önemli görevleri olduğunu biliyoruz. Kendisi bir kaç gün sonra memleketimize gelecek. Onu en güzel şekilde karşılayacağız. Yapılacak olan seçimlerin huzurlu bir ortamda geçmesini ve ülkemize sağlık, bereket ve esenlikler getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Karahüyük İlköğretim Okulu öğrencileri halk oyunu gösterisi sundu. Yoğun katılım olduğu program çeşitli ikramların ardından sona erdi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2017 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - Yazılım: