Anasayfa | Eczanelerimiz | İletişim-Künye | Resmi Kurum telefonları | Haber Ara | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Takvim

Sayaç

Avukatlar, Başarıyı Yemekte Kutladı

Mayıs ayı içerisinde düzenlenen Barolar Arası Futbol Turnuvasında üçüncü olan Elbistan Barosu, başarısını yemekte kutladı. Elbistan Baro Temsilcisi Avukat Doğan Arslan, turnuvadan başarıyla ayrıldıklarından dolayı mutlu olduklarını belirterek; -Bu başarıyı getiren arkadaşlarımı yürekten kutluyorum- dedi.
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0 Tarih  Tarih : 13 Haziran 2008 01:53

Barolar ve avukatlar arası dayanışmayı, kaynaşmayı ve dostluğu sağlama adına Kahramanmaraş Barosu, Barolar Arası Futbol Turnuvası düzenledi. 8 takımın mücadele ettiği turnuvaya Elbistan Barosu da katıldı.

Turnuvaya AEL Spor eski teknik direktörü Akif Akkaya’nın gözetiminde hazırlanan Elbistan Barosu, turnuvada üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attı ve bu başarısını Mekan Çınaraltı Dinlenme Tesileri’nde düzenlenen bir akşam emeğinde kutladı.

Turnuvada mücadele eden takımda yer alan avukatların yanı sıra diğer avukatlar ile Teknik Adam Akif Akkaya’nın da katıldığı yemekte turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Takım Kaptanı Avukat Niyazi kalay, turnuvadan üçüncü olarak ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Kahramanmaraş Barosu tarafından 17-18-19 Mayıs tarihleri arasında bölge baroları arasında bir futbol turnuvası düzenlendi. Bu turnuvaya 8 takım katıldı. Turnuvaya zor imkanlar ile katıldık ve daha önce de böyle bir turnuvaya katılmamıştık. Bütün avukat arkadaşlar çok ii bir mücadele verdi ve turnuvadan üçüncü olarak ayrıldık” dedi.

Elbistan Barosu Temsilcisi Avukat Doğan Arslan ise, meslaktaşlarını başarılarından dolayı yürekten kutladığını ifade ederek turnuvanın ve sporun önemine değindi. Arslan; “Bölgemizde Mayıs ayı içerisinde yapılan turnuvada üçüncü olduk. Avukatlar arasında birliği, dayanışmayı sağlamak, bölgemizdeki avukatların, baroların iletişimlerini kolaylaştırmak ve bunu da bir spor aktivitesi ile yaparak güçlendirmek adına düzenlenen bu turnuvaya katılmak ve turnuvadan başarıyla ayrılmak bizim için mutluluk verici bir olay. Sporun güzelliği, centilmenliği insanların bir arada tutması, efendiliği, karşılıklı özveriyi, birbirini anlamayı, dayanışmayı da sağlayan bir aktivite olduğunu düşünüyorum dedi.

Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
 
Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Adnan Güllü Adnan Güllü
WASHİNGTON ANITI ve OSMANLININ HEDİYESİ

Tarihçi

Zafer Eren Zafer Eren
KIRMIZI VE GRİ

DÜZ AYNA

A.İhsan Kuyumcu A.İhsan Kuyumcu
YOL AYRIMI

Şair-Yazar-Ressam

Mustafa Eşlik Mustafa Eşlik
YÖNETİCİLİK, LİDERLİK VE DUYGUSAL ZEKA

Yazar

Mahir Başpınar Mahir Başpınar
CÜCÜK TEPE (!)

Şair-Yazar

Hanifi Kara Hanifi Kara
EFENDİLER EFENDİSİ'NE

Eğitimci, Şâir ve Yazar

Sait Çolakoğlu Sait Çolakoğlu
ANAMIZ

Şair

Ömer Çay Ömer Çay
SEFA GELDİN RAMAZAN

Şair

Bilal Ay Bilal Ay
SUÇ KİMİN?

Ziyaretçi Defteri

OKU

YAZ

Gazetemiz

Önceki Gazeteler İçin Tıklayınız

Elbistan'da Hava


RSS Kaynağı 

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
bizimelbistangazetesi.Com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır.Kardeş Site www.bizimogretmenler.com Düzenleme: Kosker - www.bizimogretmenler.com